Sushi 77

3 Opublikowane przez - marzec 1, 2013 - Ciekawostki

Sushi 77

Sushi 77 jest siecią wiodących restauracji japońskich w Polsce. Posiada liczne filie w praktycznie wszystkich większych miastach w Polsce. Możemy je znaleźć w Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Koszalinie oraz w Sopocie. W większych miastach restauracja oferuje kilka miejsc, położonych w różnych częściach miast. Restauracje znajduję się zarówno w uliczkach centrum jak i w centrach handlowych.

Właścicielem Sushi77 jest spółka Premium Food Restaurants, która wprowadziła na rynek Me Like Sushi, czyli placówki otwierane w biurowcach, póki co na razie eksperymentalnie w centrum Warszawy.

Restauracja ta może pochwalić się z pewnością imponującą kartą menu, która pozwoli nam wybierać spośród ponad trzydziestu zestawów sushi i sashimi, a także zamawiać oddzielnie poszczególne porcje. Ponadto oferują także szeroki wybór deserów i pysznych herbat, a także win japońskich i sake. W karcie znajdziemy zarówno pozycje tradycyjnych rodzajów sushi, jak i ofertę odpowiadającą wegetarianom i weganom. Dodatkowo będziemy mogli tam skosztować zupy miso oraz sałatek z wodorostów.

Z pewnością serwowane przez nich potrawy sushi spełnią wymagania wielu miłośników sushi, gdyż przywiązują dużą uwagę do dobrego smaku i wyglądu jedzenia.

Ich niekwestionowaną zaleta są ceny, które nie są zbyt wygórowane porównując do jakości posiłków, a ponadto oferują wiele promocyjnych cen. Jeśli jesteś studentem, z pewnością nie ominie cię zniżka studencka, a jeśli te czasy masz już dawno za sobą, to codziennie czeka Cię promocja obejmująca różne zestawy. W poniedziałki i wtorki obowiązuje promocja na krewetkę i tuńczyk, w środy na wybrane pozycji z zestawów hot classic natomiast w czwartki i piątki na rybę maślaną. Ponadto wiele lokali oferuje promocje weekendowe, które sięgają czasami do 25% upustu na cenę.

Jeśli chcecie sprawdzić swoim znajomym lub rodzinie prezent z pewnością wyjście na kolację do sieci tych restauracji będzie miłą odskocznią od dnia codziennego. Restauracja oferuje także kupony rabatowe, które z pewnością okażą się świetnym prezentem, który możecie podarować bliskim przy najbliższej okazji.

sushi-77

Brak komentarzy

Odpowiedz

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: