Jedzenie Sushi i Sashimi wpływa na poprawę kondycji seksualnej – pomysł na udane na zakończenie starego roku :)

20 Opublikowane przez - grudzień 23, 2013 - Ciekawostki

Jedzenie Sushi i Sashimi wpływa na poprawę kondycji seksualnej – pomysł na udane na zakończenie starego roku 🙂

ogromny_imprezowy_zestaw_100_kawalkow_sushi_od_haiku_sushi_specjalnie_na_sylwestra_hit_lub_dobry_poczatek_nowego_roku-58669-0-b
Potrawy, które są lepiej znane jako Sushi i Sashimi to typowe jedzenie, które pochodzi z Japonii. Coraz częściej specjały japońskie są uwielbiane przez większość ludzi w różnych częściach świata.

sushi haiku

Przysmaki nie dość, że są bardzo zdrową żywnością, bardzo smaczną, dostarczającą wielu ciekawych doznań smakowych – to dodatkowo mogą pozytywnie wpłynąć na twoją kondycje seksualną.

Sushi poprawia sex więc warto go jeść. Może to dobry motyw, żeby zrobić imprezę sylwestrową z Sushi ?

Ha! -Warto pomyśleć już teraz.

sushi piers
Sushi w rolkach jest zazwyczaj wykonane z ryżu, który został specjalnie ugotowany oraz wymieszany z zalewą na bazie octu ryżowego, nori (rodzaj wodorostów w arkuszach) i innych owoców morza. Tymczasem sashimi jest surową częścią ryby – mięso w cienkich plastrach. Łosoś i tuńczyk to 2 typy ryb, które najczęściej są wykorzystywane do sashimi.
Według wierzeń starożytnej mitologii greckiej, wszystkie owoce morza i potrawy z morza są synami bogini miłości, Afrodyty. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że wiele produktów pochodzących z morza jest afrodyzjakiem –krewetki, kraby –zawierają dużo żelaza i białka potrzebnego do zwiększenia energii. Wielu ludzi wierzy, że wodorosty wywołują podniecenie seksualne , ponieważ zawierają dużo witaminy E.
Jedzenie Sushi i Sashimi może poprawić sex.
Sushi jest zazwyczaj podawane z gari (marynowany młody imbir) i wasabi (japoński chrzan). Te dodatki powodują odczucie ciepła, które rozprzestrzenia się po całym organizmie. Nawet małe dawki gari i wasabi mogą przyczynić się do uwolnienia endorfin – rodzaj hormonu, który ma podstawową funkcję, aby zmniejszyć ból i wywołać uczucie szczęścia. Efekt ten jest zazwyczaj odczuwalny kiedy się śmiejesz lub masz orgazm.

afrodyzjak
A co do skuteczności sashimi? Rybacy łowią łososia odkąd odkryli jego wartości składników odżywczych. Łososie zawierają białko, omegę 3, odpowiednio dużo wapnia i witamin A, B, a także sporo witaminy D. Wartości łososia pozwalają znacznie zwiększyć wytrzymałość, poprawiają nastrój, aż do procesu zwiększenia własnego libido.

nigiri kobieta

Istnieją różne rodzaje łososia, które żyją w naturze, ale najlepszy łosoś to według wielu – Pacific Sockeye i Srebrny łosoś. Cena tych przysmaków jest bardzo wysoka, dlatego te rodzaje nie są zbytnio dostępne na sklepowych półkach. Oprócz mięsa, jaja łososia są reklamowane jako jedne z największych afrodyzjaków.

Tuńczyk jest najczęściej wykorzystywaną rybą do sashimi. Zaraz za nim oczywiście ulubiony łosoś:). Zawartość wapnia w Tuńczyku jest w stosunkowo dużych ilościach, a także ryba zawiera witaminę B. Niektórzy uważają, że jedzenie Tuńczyka może poprawić zdrowie i sprawność seksualną. Ryba ta jest bardzo bogata w Omegę 3 i może obniżyć poziom cholesterolu może również stymulować produkcję hormonów płciowych.

Smacznego! 😉

sushi sex

 

Brak komentarzy

Odpowiedz

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: